| ovidiu0806 a întrebat:

Am 63 de kilograme.16 ani 1.60 inaltime. vreau sami maresc muschi.dar nu am timp de sala.ce exerciti imi sugerati?

Răspuns Câştigător
| Omulcu9111 a răspuns:

Daca vrei muschii, du-te la sala ca acasa nu prea o sa cresti. Sfatul meu e mai bine sa te duci la sala unde dispui de toate aparatele unde poti lucra toate grupele de muschii si poti lua si niste suplimente sa pui masa musculara. http://m.imgur.com/TKpFQ85 eu am 15 ani si uite cum arat la anii mei.

3 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Alearga dimineata pana la scoala si apoi cand revii de la scoala, fa tractiuni la bara de batut covoare, flotari pe strada si abdomene pe banca la scoala.

| Cosmin86 a răspuns (pentru WaterDrop):

Si face muschi cu un alergat si cateva flotari si tractiuni? fara macar sa lege ceva greu de el?

apuca-te de sah

| ovidiu0806 explică:

Cam in cat timp o sa se cunoasca diferenta daca fac gantere si flotari.