| Radulescu_Ralph_1996 a întrebat:

Am 72 kg, 1.73 inaltime.pe 12 septembrie am concurs culturism si as dori sa iau un steroid injectabil, ce imi recomandati sa prind si putina masa dar si definire? deca durabolin credeti ca mi se potriveste? sau sa iau winstrol?

3 răspunsuri:
| thegame12 a răspuns:

Eu stiu pe cineva care a luat winstrol si deca si era foarte definit dar nu stiu daca in acelasi timp pe amandoua.dar daca vrei masa gen umflat poti lua DANABOL dar ai grija sa le iei cu ceva pentru protectie ca au efecte secundare, daca nu stii cum sa le iei imi spui si iti zic eu pe mess lasa ID daca vrei

| Mafiotu007 a răspuns:

Tu vrei sa castigi concursul luand steroizi. Daca esti natural ies mult mai bine.Penibil.

| Radulescu_Ralph_1996 explică (pentru thegame12):

Radulescuralphbox@yahoo.ro, da-mi tu add si mesaj te rog sa vb pe mess. nu vreau sa ma umflu cu muschi fals ( apa, grasime) vreau calitate si putin sa ma definesc