| Dani93cr a întrebat:

Am castigat la bet cafe si dupa ce am dat numele si CNP mi-a zis ca o sa-mi vina acasa ca am castigat.E adevarata chestia asta? Pana acum nu am mai auzit asa ceva

4 răspunsuri:
| anonim2596 a răspuns:

Da cat ai castigat? am nevoie de raspunsul asta ca sa-ti zicwinking

| Dani93cr explică (pentru anonim2596):

Am jucat la loteria win for life si am nimerit 8 din 10... am luat 31 de lei

| anonim2596 a răspuns (pentru Dani93cr):

Ar fi trebuit sa-ti dea pe loc banii pentru ca sunt putini. daca erau milioane..iti trimiteau acasa sau te chemau la agentie, sper ca ti-am fost de ajutor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai dat adresa unde locuiesti? Daca nu, e clar ca nu o sa vina niciun castig acasa pentru ca cei de la agentie nu stiu unde locuiesti.
Eu n-am mai auzit sa iti trimita banii acasa, mie de fiecare data imi dadeau banii pe loc si asa si e normal.
P.S. Ai ghicit 8 din 10 numere si ai castigat doar 31 de lei? Ai jucat la sistem cumva?

Întrebări recente