| Andrei9173 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care baga la pariuri sportive, mai ales la SuperBet. Eu nu am băgat niciodată si acum as vrea sa bag un bilet, am prieteni care baga la SuperBet si mi-au spus că poti face un bilet si de pe site la ei (pentru agentie), cu acel bilet te duci înainte sau dupa meciuri. Unii mi-au sus ca se duc înainte altii dupa(Doar daca au castigat).

5 răspunsuri:
| thanksforhelp a răspuns:

Îți recomand din suflet sa nu o faci. de la primul bilet, o să îl joci pe al doilea, al treilea și tot așa. după incepe distracția. Nu ai nevoie, crede-ma!

| Mogiojojo a răspuns:

Asta e o prostie. Asa toata lumea se ducea cu biletul dupa meci. Poti baga biletul doar inaintea meciului sau poti juca live in timpul meciului.

| Andrei200202 a răspuns:

Si care i întrebarea?
Cauta pe google superbet apk, descarci aplicatia, îți faci biletul, după aia iei codul ala, te duci in agenție și ii spui celei de acolo ca vrei sa pui un bilet și ii spui codul, plătești, iti da biletul si aia e.

| Andrei200202 a răspuns (pentru Andrei200202):

După daca biletul e câștigător te duci inapoi ii dai biletul, iti da banii.

| antimulte a răspuns:

Intri pe site, iti alegi meciurile si rezultatele pe care pariezi, le adaugi pe biletul virtual care dupa ce il termini de facut primesti un cod unic. Cu acel cod mergi la casa de pariuri dar asta inainte de a incepe primul meci de pe bilet. Mai exista si varianta live dar te complici daca nu stai doar de asta.