| Eroare404 a întrebat:

Bate Romania diseara?

13 răspunsuri:
Alte răspunsuri
| Kaℓi a răspuns:

Misiune imposibila happy
Dar ce frumos ar fi!

| MarianMoga a răspuns:

Da normal!laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil ca nu... dar nu conteaza

| ubox7007 a răspuns:

Bat cei care s-au antrenat mai mult, mai eficient si cei care sunt mai concentrati si pe faza. Toti sunt oameni, si in echipa Frantei si a Romaniei, oameni cu aceleasi functionalitati ale corpului, singurul lucru care determina cine va castiga va fi daruinta fata de acest sport, nimeni nu se naste inzestrat cu calitati de fotbalist, este foarte posibil sa bata Romania, este foarte posibil sa fie campioana lumii, depinde doar de oamenii care joaca si de cei care antreneaza, de tot, cand toti isi fac treaba cu daruinta maxima, numai soarta le mai poate pune cate o piedica, dar ei aleg daca cad sau nu.

| AFR81 a răspuns:

Cred ca bate Franta, am pariat pe Franta, dar m-as bucura din tot sufletul daca am invinge.

| Anonim5432 a răspuns:

1-0 franta vs Romania

| Mihai1810 a răspuns:

Vedem dupa meci

| darrio2007 a răspuns:

Nu.

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Nuuu...

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns (pentru sasa1sasa1sasa1):

Ai nostri stau prost la pregatitrea morala, psihica, cum vrei. Sint prea infumurati, daca dau o pasa buna se vad invingatori si se culca pe o ureche. NU STIU sa joace intregul meci (vezi nemtii).

| Drimmero a răspuns:

Cel mult un egal, cu toate ca sper din toata inima sa-i batem pe francezi la ei acasa, eu am incredere in nationala Romaniei!

| UnBaiat439 a răspuns:

Nu. Scorul va fi 2-1 pentru Franta. laughing