| ReddY25 a întrebat:

Box sau wrestling?

Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

Socrella Fighting.

19 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Wrestlingul e doar circ.

| LisaJulie a răspuns:

Box, dar eu sunt fata nu prea documentata

| TimberWolf a răspuns (pentru LisaJulie):

Boxul e real, wrestlingul nu.

| TimberWolf a răspuns:

Box, sportul meu preferat. big grin Pacat ca nu prea mai e la moda, nu am mai vazut niciun meci nici pe la tv nici pe nicaieri.

| SkandallKamataru a răspuns (pentru TimberWolf):

Wrestlingul e cat se poate de real, e in principiu asemanator cu jiu jitsu, nu confunda Wrestling cu WWE, pune mana un wrestler pe tine, dracii te ia.

| SkandallKamataru a răspuns (pentru Holiday):

Wrestlingul e cat se poate de real, e in principiu asemanator cu jiu jitsu, nu confunda Wrestling cu WWE, pune mana un wrestler pe tine, dracii te iaa.

| TimberWolf a răspuns (pentru SkandallKamataru):

Wrestling e stil de lupta, da, dar bataile de la tv nu sunt reale.

| SkandallKamataru a răspuns:

Daca e sa ii pui in cusca si sa ii lasi sa se bata 1 la 1 fara reguli, sau cu reguli de MMA, wresleru bate.
Oricat de bun ai fi tu pe pumn, nu stii cum sa te aperi de prinderi si de fentarile de genul, odata ce ai ajuns la sol, sansele tale sunt reduse la 0.
Asa isi castiga Khabib luptele, toti erau in picioare, el era cel mai bun la sol.

Insa pe strada daca e sa te bati, box-ul este cel mai util, dai 1-2 pumni si fugi.

Eu cred insa ca cel mai complet sport e MMA-ul, stii sa dai si cu pumni, si cu picioare, si cu coate, genunchi, esti bun si la sol... n-ai cum sa o dai cu un luptator f bun de mma, iti prinde ala 2 picioare pe coapsa te nenoroceste.

| SkandallKamataru a răspuns (pentru TimberWolf):

Bataile de la WWE poate.

Răspuns utilizator avertizat
| Scotianca a răspuns:

Wrestling happy

| ReddY25 explică (pentru DracuIa):

Și când le dă borșul am înțeles că e fake

| ReddY25 explică (pentru Scotianca):

Prin anii 80 sau 90 denumirea oficială era WWF(World Wrestling Federation-Federația Mondială de Wrestling)

| Scotianca a răspuns (pentru ReddY25):

Fain

| Raddeon a răspuns:

Airsoft

| Etoilefilante a răspuns:

Eu nu cred in violență laughing

| ReddY25 explică (pentru Etoilefilante):

Dar în ce crezi atunci?