| Tudorita_Ionita_1971 a întrebat:

Bună, am 14 ani 1.68m şi 58kg. As dori să mă înscriu într-o echipa de baschet din Slobozia. Mă puteți ajuta, va rog?

8 răspunsuri:
| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Nu ma înțelegi greșit Doamnă sunteți sigur ca aveți 14 ani?. _. Intreb doar ca eu vad altceva în poza aia

| gabicoo a răspuns (pentru ElExistaElAudeElVedeElStie):

A greșit și ea cu câteva luni!
Nu cu mult: doar 444 luni! Zici că sunt zile!

| LPCTSTR a răspuns (pentru ElExistaElAudeElVedeElStie):

Dar din poza mea ma crezi pisica? =]]

Revenind la intrebare, incearca sa cauti prin intermediul scolii [daca exista], sau pe internet si pe grupuri de Facebook de exemplu.

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru LPCTSTR):

Acolo vad o Doamnă nu o pisica.

| IComeNuts a răspuns:

Buna ziua,

Imi pare rau sa va informez, dar din 1971 pana in 2022 nu sunt doar 14 ani... sad

| Violleta2022 a răspuns:

Aici nu te poate ajuta nimeni, ca nu avem antrenori sau directori de Club sportiv, dar daca mergi cu mamica la o sala de sport sau club sportiv din Slobozia, ea poate vorbi cu antrenorul de acolo si in functie de testele sportive pe care le dai, vei fii acceptata in echipa.

| Violleta2022 a răspuns (pentru IComeNuts):

Copii sub 13 ani nu au voie sa detina cont de FB si atunci scriu de pe contul mamei. Asa se explica si acest mesaj scris de fetita, de pe contul mamei, cu care sa logat.