| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu... posteriorul meu. Nu-mi place cum arata. Vreau sa spun ca nu am mai vazut la cineva fund ca al meu. In partea de jos a fundului, la legatura cu piciorul, am doua linii in loc de una(sper sa intelegeti ce zic)doua cute....adica pielea se indoiaie de doua ori in zona de jos a fundului in loc de o data cum este normal. As vrea sa stiu daca exista vreun exercitiu fizic care sa ma ajute. Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| StefanKogut a răspuns:

Fa jogging si gata, ai scapat!

5 răspunsuri:
| StefanPrintzy a răspuns:

Stai liniștita draga, eu nu te cunosc dar pot spune ca ești sexy:*

| ALEXXXL19 a răspuns:

Asta e din cauza grasimi acumulate nu e nici o problema

| ALEXXXL19 a răspuns:

Asta e din cauza grasimi acumulate acolo nu e nici o problema

| AlinaNCL a răspuns (pentru StefanKogut):

Mi-am luat un swing stepper. Crezi ca este bun pentru problema mea? Daca da si daca as face in fiecare zi cate o ora, in cat timp crezi ca s-ar vedea rezultatele?

| StefanKogut a răspuns (pentru AlinaNCL):

Daca vei reusi sa pastrezi ritmul propus, o ora pe zi de efort fizic, probabil ca in doua-trei luni vei constata imbunatatiri vizibile, atat in pierderea de tesut adipos, dar mai ales, mult mai important, in adaugarea de masa musculara si in tonifierea generala a organismului.