| ghicicinesunt a întrebat:

am si eu o intrebare daca fac 600 de abdomene pe zi in cat timp imi fac un abdomen frumos?

9 răspunsuri:
| GeorgiavonPutzifer a răspuns:

In 1-2 saptamani ai sa vezi ceva rezultate happy

| BSM a răspuns:

Daca faci abdomene nu o sa fie de ajuns sa faci "abdomen frumos".
Trebuie sa mananci sanatos... si alt feluri de exercitii nu doar abdomene. De exemplu: Flotari, Alergari etc.
Daca faci cum am scris mai sus, ai sa observi pe timp ce trece diferentele

| Rush a răspuns:

Degeaba faci 600 de abdomene daca bagi fast food si alte dracii, baga alergari, flotari si o sa vezi diferentele.

| ExplainedSixinx a răspuns:

Buna, faci un abdomen frumos dar depinde si ce mananci si cum practici acel exercitiu de abdomen dar trebuie sa si alergi cel putin de 2 ori pe saptamana, odata la 2 zile e foarte bine daca faci abdomene, o sa ai rezultat bun in 2-3 luni spor la treaba happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-un timp destul de scurt(depinde si de rezultatele ce se doresc a fi obtinute).In medie, cateva luni.In schimb, 600 de abdomene/zi sunt mult prea multe; rezuma-te la maximum 300(eu as spune cam 200)si fa-le o data la doua zile, nu zilnic, pentru a evita febra musculara si intinderile musculare.De asemenea,nu incepe in forta, ci incepe usor, cu 20-30 o data la doua zile si avanseaza treptat la numarul propus.Pentru rezultate foarte bune, combina-le cu urmatorul exercitiu, pentru partea inferioara a abdomenului(abdomenele fiind pentru partea superioara a acestuia): http://www.youtube.com/watch?v=mluijhFQbm4&feature=related.Incepe cu 50 si avanseaza treptat la 300-350.Fa-le tot o data la doua zile.
De obicei recomand mai putine repetari,dar daca iti doresti un program atat de intens,am modificat raspunsul in functie de ritmul tau.
Pentru rezultate mai rapide,elimina din alimentatie produsele fast-food,mezelurile si alte preparate,dulciurile,chips-urile,sucurile si alte porcarii din comert si nu consuma in cantitati mari nuci,seminte, alune, migdale sau fistic.Succes.

| ghicicinesunt explică (pentru ExplainedSixinx):

Mersi de raspuns

| ghicicinesunt explică (pentru anonim_4396):

Mersi de raspuns big grin

| Alex_9794 a răspuns:

Nu stiu in cat timp, dar dupa ce faci, intinde'l, stai atarnat de ceva sa se intinda muschii, altfel o sa ai abdomenu dezvoltat dar o sa arate aiurea. (mic si inghesuit laughing )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru ghicicinesunt):

Cu mare placerewinking.