| ZoltanZoltan a întrebat:

Buna
As avea o intrebare
Cum as putea slabi din picioare mai mult adica am um pic micioarele mai mari decat partea de sus.
In trecut am slabit si tot am avut piciarele mai mari.
Stiu ca nu se poate slabi dintr-o zona anume, dar macar sa imi zici cum ar putea sa steie carnea mai tare pe mine

Răspuns Câştigător
| KR0NSTADT a răspuns:

Poți arde grăsimea folosind bicicleta medicinală, în combinație cu exerciții în care folosești greutăți. De asemenea, găsești pe net programe speciale pentru picioare, pe care le poți urma acasă, cum ar fi acesta:
https://m.youtube.com/watch?v=kg69iNTfhtU

9 răspunsuri:
| KR0NSTADT a răspuns:

Zoly, tu vrei să spui că gambele sunt mai groase decât pulpele? Adică, zona de sub genunchi este mai groasă decât cea de deasupra genunchilor?

| KR0NSTADT a răspuns (pentru KR0NSTADT):

Sau, ai picioarele mai voluminoase decât bustul?

| Furnicuta000 a răspuns (pentru KR0NSTADT):

Sunt persoane care atunci cand se ingrasa pun mai mult pe trunchi, brate decat pe fund si pe picioare. Am vazut persoane care au fost grase si au slabit foarte mult ca au ramas cu picioarele ca niste bete si cu partea de sus mai mare si sincer nu arata bine. Cel putin daca esti fata e mai bine daca pui pe picioare si nu in partea de sus.
Iar ca sa ii raspund strict la intrebare, ce vrea el se poate rezolva cu sala, masaj, tratamente de remodelare corporala sau ceva de genul care se fac la salon

| ZoltanZoltan explică (pentru KR0NSTADT):

Picioarele sunt mai voluminoase decat partea de sus a corpului(burta piept spate)

| ZoltanZoltan explică (pentru Furnicuta000):

La sala umblu de 4 ani si am mai multa grasime pe picioare decat pe spate peipt brate burta.

| KR0NSTADT a răspuns (pentru ZoltanZoltan):

Dacă faci sală de patru ani, dar țesutul adipos persistă în zona picioarelor, înseamnă că ceva este greșit în planul de antrenament. De asemenea, stilul de viață contează și el. Sincer, mă depășește problema asta.

| KR0NSTADT a răspuns (pentru Furnicuta000):

Știu asta, însă nu reușisem să-mi dau seama din prima ce vrea să spună. happy

| ZoltanZoltan explică (pentru KR0NSTADT):

Picioare nu prea antrenet ci doar pentru skanderbeg
Si ce imi recomanzi sa fac sa imi steie carnea bine pe picoare sa nu mai am grasime sa am muschi.

| ZoltanZoltan explică (pentru KR0NSTADT):

Si asa voi arde grasimea pe care o am in zona picioarelor? Si oare vor parea ca sun si mai mici sa iasa in evidenta sa iasa in evidenta spatele peiptu partea de sus fata de picioare?

| KR0NSTADT a răspuns (pentru ZoltanZoltan):

Poți arde grăsimea folosind bicicleta medicinală, în combinație cu exerciții în care folosești greutăți. De asemenea, găsești pe net programe speciale pentru picioare, pe care le poți urma acasă, cum ar fi acesta:
https://m.youtube.com/watch?v=kg69iNTfhtU