| LauraCrs a întrebat:

as vrea sa stiu in cat timp da sala rezultate adica cand o sa se vada o schimbare, iau gfx8 ca as vrea sa mai pun ceva pe mine, mentionez ca sunt fata am 1.67 si 48kg

2 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

In functie de dieta, metabolism, cat te duci la sala si ce faci acolo, ar trebui sa iei cel putin 2kg pe luna.

| cookie01 a răspuns:

Schimbarea la cantar ar trebui sa o vezi chiar dupa prima saptamana. Acum depinde si de corpul tau, de cum reactioneaza el. Pentru fete nu cred ca e o problema cu ingrasatul, mai mult cu slabitul