| ILoveMyFriendsSoMuch a întrebat:

Bună, bună. De ceva timp am în cap numai football. Întrebarea ar fi mai mult un sfat. Ce exerciţii îmi recomandaţi să fac de unul singur? Mă refer la abdomene, genuflexiuni. Cam câte şi când. Şi de unde aş putea învaţă scheme practicabile. Aş dori după cum am spus şi mai sus, exerciţii, sfaturi, tehnici şi câteva video să le înţeleg dacă se poate. Mulţumesc frumos

2 răspunsuri:
| HardCore7750 a răspuns:

Gasesti multe pe canalul asta: Http://www.youtube.com/channel/UCNAjjkbNbaVeH4o617fTC4g
O zi buna

| ionutteo a răspuns:

Http://www.youtube.com/channel/UCNAjjkbNbaVeH4o617fTC4g
o sa gasesti aici tot ce vrei;)
fundita?:D