| kiki4201 a întrebat:

Daca vreau sa intru la liceu sportiv, tinand seama ca fac sport de performanta si pic probele mai pot sa intru?

Răspuns Câştigător
| Hades98 a răspuns:

Stai calm!

Nu is probe dificile. In general te pune sa alergi. Si exercitii de baza.
Deci : Keep Calm! happy

4 răspunsuri:
| kiki4201 explică (pentru Hades98):

Si daca nu iau probele? ..in cel mai rau caz!

| Hades98 a răspuns (pentru kiki4201):

Daca ai zis ca faci sport de performanta. Ar fi chiar penal sa nu le iei. Daca nu le iei. vorbesti cu profesoru ala sa te bage. Sti tu la ce ma referwinking

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Daca faci sport de performanta si pici probele la un liceu sportiv, sfatul meu este sa te lasi de sportul acela

| Marrriaaa a răspuns:

Daca nu treci probele nu ai cum sa intri, dar nu ar trebui sa-ti faci griji nu sunt grele.