| Sofia2089 a întrebat:

FUNDITA! Stiti cumva ce simbolizeaza acest semn: A|X?

Am vazut pe medalionul cuiva, si nu este initiala de la un nume! Ce inseamna?

5 răspunsuri:
| VladPetcu a răspuns:

Acest simbol il am eu tatuat pe mana si simbolizeaza infinitulwinking
Funda?

| Petcovici_Cata_1986 a răspuns:

Acest simbol l-am mai vazut si simbolizeaza oracol... funda?laughing

| Sofia2089 explică (pentru Dkgray):

Dar mai exact ce simbolizeaza, mai ales ca am vazut cruci pe acest site in care este inscris simbolul, tine de credinta cumva semnificatia simbolului sau ce semnifica, de fapt ce semnifica "Armani Exchange"?

| Dkgray a răspuns (pentru Sofia2089):

E pur si simplu logoul brandului Armani Exchange(un brand adresat in special tinerilor). Nu are nici o semnificatie religioasa.