| layschip a întrebat:

Buna Seara, TPU! Pe 5.01. 2015 m-am apucat de sala, si as vrea sa stiu daca Sucul de mere cu morcov este bun pentru sala, daca da, cand mi-l recomandati, inainte sau dupa?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Orice lichid este bun la antrenamente in afara de cele care contin zahar...
Cand este bun? Tot timpul, adica inainte, in timpul si dupa! In timpul,, -,, sa iei o gura doua la fiecare 5-10 minute cum simti tu... Bafta!

6 răspunsuri:
| WalterWhite a răspuns:

Este bun in general si pentru sanatate dar si pentru sala ca doar contine vitamine.

| christos1234 a răspuns:

Orice suc de legume sau fructe contine vitamine! Recomand cu cea mai mare placere.

| Musca_Dragos_1997 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa iei cate o gura in timpul seriilor de antrenament si la sfarsit o cana de 150ml. sa se asimileze mai bine vitamina

| uclcosmyn a răspuns:

Inainte de sala bea un shake cu banane si lapte. il poti face usor la un blender si e si gustos.iti asigura astfel prin banane si lapte o cantitate de carbohidrati care te vor ajuta impotriva oboselii dar si proteinele din lapte care te vor ajuta in refacerea musculara. sucul de mere cu morcov te ajuta si el are continut ridicat de carbohidrati dar amesteca-l cu 5 grame de creatina monohidrata pentru rezultate maxime.Succes cu sala! si baga alimente bogate in proteine si munceste din greu, rezultate nu vor intarzia sa apara

| Cosmin86 a răspuns (pentru uclcosmyn):

Lapte inainte de sala? hai ma...

| AndreiDobri a răspuns:

Este bun si inainte si dupa depinde cum iti place!