| kopotoru a întrebat:

Buna TPU daca am pus sistem 6/9 si prind cateva meciuri le imultesc cotele la meciurile care le-am castigat cu suma pe care am pus-o pe bilet? zic daca prind mai putin de 6 sau 6

Răspuns Câştigător
| oanaaa16 a răspuns:

Buna! Daca iti ies 5, nu iei nimic.
Daca iti ies 6 din 9, aduni cotele si le inmultesti cu suma depusa ( de obicei ai scris "castig maxim" si "castig minim", adica ei au calculat cele mai mici cote, si cele mai mari, iar daca iti ies 6 din 9 castigi o suma cuprinsa intre castigul asta max si min, la fel si la 7 din 9, 8 din 9, iar la 9din 9 au un castig standard data de ei. Sper sa te ajute. P.s: de obicei iti scade mult cota daca bagi pe sistem happy

29 răspunsuri:
| 4338iulie a răspuns:

Daca prinzi mai putin de 6 meciuri nu castigi nimic. daca iti ies minim 6, castigul depinde de meciurile cu pronostic corect (ce cota au avut);

| kopotoru explică (pentru 4338iulie):

Te pup mersi

| FitMonkey a răspuns:

Daca iti ies sub 6 meciuri nu iei nimic
daca iti ies intre 6-8 meciuri iei castigul minim
daca iti iese toate meciurile 9/9 iei castigul maxim
vezi si tu cat scrie pe bilet castigul minim e o suma foarte mica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru oanaaa16):

Nu cred...o fata care se pricepe la pariuri si mai e si draguta... unde ai fost toata viata mea?happy
Te pup!

| oanaaa16 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daa, aici am fost. laughing Ma pricep, gratie tatalui meu :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru oanaaa16):

Foarte tare ca ai invavat si chestii d'astea si nu numai cum sa te machezi sau mai stiu eu ce.
Te pup...iar happy

| oanaaa16 a răspuns (pentru anonim_4396):

Spre surprinderea ta ( banuiesc ) joc foarte bine fotbal laughing. Deci, sunt sigura ca daca am face un meci, te.as bate :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru oanaaa16):

Ooo, esti si increzatoare, imi placi rau.
Vorbind de fotbal, si eu cred ca m-ai bate ca sunt printre cei mai praf oameni care joaca fotbal si am o colega in clasa care joaca fotbal in liga 1 feminina. Pai joaca de zeci de ori mai bine ca minehappy
Cati ani ai? daca nu sunt prea indiscret.
Te-am pupat happy

| kopotoru explică (pentru anonim_4396):

Tocmai am pus la un meci ca se termina 1, x, 2 se poate asa ceva

| oanaaa16 a răspuns (pentru kopotoru):

Poti, dar pe bilete diferite. si e clar ca 2 te scot.

| kopotoru explică (pentru oanaaa16):

Aha si auzi cum se castiga cel mai bine handicap, simplu 1 x 2 etc cum pauza final?

| kopotoru explică (pentru anonim_4396):

Aicea vrei sa agheti fata ma laughing

| oanaaa16 a răspuns (pentru kopotoru):

Depinde de ce cote ai... De exemplu eu mai pun pe marcheaza prima sau a doua ( sau ambele) sau se dau mai multe goluri in a doua repriza ( e cel mai sigur). Pauza - final merge la cele la care esti 80 % sigur ca bat. si handicapul la fel. Adica daca pui la -1, echipa respectiva o sa inceapa de la -1, si daca da un gol se face 0-0. Sunt multe variante, uite.te pe casa pariorilor, eu acolo bag.
P.s: Nu baga foarte multe, max 5 meciuri, decat sa fi lacom si sa te uiti ca iei mai mult, mai bine esti mai sigur happy

| kopotoru explică (pentru oanaaa16):

Asa e eu tot cate 4-5 meciuri pun cat ai luat cel mai mult?

| oanaaa16 a răspuns (pentru kopotoru):

Problema e ca nu ma lasa sa bag, nu am 18 ani si toata lumea ma refuza. Joc de obicei pe sume minime, dar cote mari. Cam 170 lei laughing.

| kopotoru explică (pentru oanaaa16):

Eu am 15 ani si ma lasa pe aicea pe la noi fa-ti bilet pe skybets scrii pe google online si iti da un cod iti alegi meciurile de acolo de pe site si iti da un cod si il duci la ghiseu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru kopotoru):

Imi incerc si eu norocul ca imi place fata happy

| oanaaa16 a răspuns (pentru anonim_4396):

hee hee De perca nu as fi aici. app, ti.am trimis un mesajwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru oanaaa16):

Stiam ca esti aici, de aceea am si spus, sa vezi ca-mi esti simpatica. :d
Mersi de mesaj, ma bucur sa mai fiu si eu bagat in seama de fete. happy

| oanaaa16 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ca sa fi bagat in seama, verifica mesajele mai des laughingwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru oanaaa16):

Le verific dar lumea nu-mi scrie happy
Ai primit raspunsul?

| kopotoru explică (pentru oanaaa16):

Am prins 16/17 cu sistem cat castig scrie castig maxim 84 lei

| oanaaa16 a răspuns (pentru kopotoru):

Ohooo..cam multe. Pe fratimiu din 9 meciuri l-a scos Liverpool laughing

| kopotoru explică (pentru oanaaa16):

Dar zi-mi cum calculez castigul? si pe mine 1 m-a scos liverpool

| oanaaa16 a răspuns (pentru kopotoru):

Castigul max este 84 lei. il calculeaza ei. depinde ce meci nu iti iese..adica ce cota are. o sa iei intre castigul max si cel min. nu are rost sa iei doate variantele la bani marunti

| kopotoru explică (pentru anonim_4396):

Cocalar prost laughing

| kopotoru explică (pentru oanaaa16):

FOAI MIN 93 Ma scos o echipa crying am zis hai sa te intreb ca deja sigur prind era 3-1 min 86 si a facut 4-4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru kopotoru):

Ca sa iti dovedesc ca nu sunt un cocalar prost o sa iti dau dreptate: sunt un cocalar prost.
Iti doresc bafta la pariuri.

| oanaaa16 a răspuns (pentru kopotoru):

Nu mai baga asa multe. e imposibil sa iti iasa. Rezuma.te la mai putine. sa nu iti pierzi banii aiurea