| Ashley1211221 a întrebat:

Buna TPU! Deja devin enervanta probabil, dar am inca o intrebare.Si anume: Ce exercitii sunt bune pentru slabire? Am decis ca la scoala sa mananc un sandwitch si/sau un mar. La mic dejun mananc de obicei un sandwitch si o cana de lapte cu ciocolata calda, la pranz niste supa sau ciorba, iar seara orice mancare aproape ce tine de felul 2.Mai mananc uneori si cate un mar intre mese ca si "gustare". Sunt interesata sa slabesc, mai exact vreo 10-20 kg. Vreau sa stiu daca ce mananc e ok si ce exercitii ar trebui sa fac mai mult pentru a ma ajuta sa slabesc. Vreau seriozitate, multumesc!

Răspuns Câştigător
| Georgian22 a răspuns:

Bună, lasa exercițiile, nu mai mânca dulciuri, ce contine zahar, prăjit, ce face rau, cu 3, 4 ore înaintea culcarii.

3 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Soro ori 10kg ori 20?
Daca ai 75kg si vrei 55kg dar nu ai mai avut 55 de mult... e greu sa si slabesti 20 kg ca de mentinut olelele.
Am slabit 37kg in 6 luni cu dieta Dukan.

| OanaDD a răspuns:

Buna.
Incearca sa renunti la zahar si paine.
Si iesi la alergat 1 ora pe zi apoi 2 ore si vei vedea rezultatele.
Pupici!

| Ashley1211221 explică (pentru OanaDD):

Buna! Multumesc! Momentan nu prea am timp sa ies afara, dar o sa incerc sa imi fac timp!