| AimeZ a întrebat:

Revin cu o noua intrebare. Am nevoie de forta multa, multa in picioare pentru fotbal asa ca ajutati-ma si pe mine va rog frumos, va dau funda. Eu vreau sa am forta multa in picioare sa trag niste suturi la poarta sa-i nenorocesclaughing

Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| UnDeadMan a răspuns:

Razvshka,fotbalul nu consta neaparat in forta in picioare, daca esti bun dai hatrick sau le dai plasate, daca dai suturi tari ai sanse sa dai pe langa. Daca vrei sa ai forta in picioare iti recomand multe genoflexiuni si alergari zilnice

| AimeZ explică:

Nimeni? sad, pana acum era full pagina de raspunsuri... sad

| AimeZ explică (pentru UnDeadMan):

De cate minute alergarile si cate genoflexiuni? A, apropo mersi macar ca mi-ai raspuns.; x

| AimeZ explică:

Nimeni?