| MirunaSelena a întrebat:

TPU! Vreau sa va cer parerea : vreau sa imi fac o trupa de dans hip-hop, sau nu stiu ce gen e acela, hip-hop, street-dace, break-dance... Genul acela din filmul Step Up 3, uitati-va macar la dansuri pe youtube, spuneti-mi niste nume pentru trupa. Multumesc! happy :*

Răspuns Câştigător
| MioaraParalescu a răspuns:

Cica nu exista dans hip hop laughing
Ai putea sa o numesti Electro, sau ceva de genu asta.A mea se numeste In Action. big grin

9 răspunsuri:
| ilegalnonstop a răspuns:

Dans hip-hop nu exista! cred ca te referi la breakdance

| ilegalnonstop a răspuns (pentru MioaraParalescu):

Hip-hopul e un stil de viata! e ceva ce traiesti, nu dansezi, punk!

| MioaraParalescu a răspuns (pentru ilegalnonstop):

Daca tu stii doar de asta..fi atent aici si convingee daca eu nu pot:
http://www.youtube.com/watch?v=HH0Su8xgtcA
Scrie si tu pe net ''hip hop dance'' nu imi povesti mie ca eu dansez hip hop, looking, jerkin si altele.

| MioaraParalescu a răspuns (pentru ilegalnonstop):

Inca o dovada
http://en.wikipedia.org/wiki/Hip-hop_dance
Hip Hop=streetdance intelegi? face parte din acest fel de dans.Numai bine!

| MioaraParalescu a răspuns (pentru MioaraParalescu):

Sau cam asa
Hip Hopul este si breakdance si mai incolo vezi la wikipedia ti-am dat linkul.

| ilegalnonstop a răspuns (pentru MioaraParalescu):

Bula, ma confunzi. eu nu vorbesc de pe net!

| MioaraParalescu a răspuns (pentru ilegalnonstop):

Esti prost ca cainele lui bunicu' laughing

| ilegalnonstop a răspuns (pentru MioaraParalescu):

Atunci sa ii ft toti morti "lui bunicu' tau", si tie si s-o ft pe mata pana ii ies ochii din cap laughing) "Numai bine!" multa mu ie tie si familiei tale!

| MioaraParalescu a răspuns (pentru ilegalnonstop):

No spune tu ii frumos sa injuri asa?
Nu am sa iti raspund la insulte din simplul motiv ca am mai multa minte ca tine.