| ubox7007 a întrebat:

unde pot invata astfel de tehnici de lupta, in afara de a ma inrola in trupele speciale sau jandarmi sau ce or fi dansi. In Sibiu.

Răspuns Câştigător
| einsteinchen a răspuns:

Iti recomand cu caldura Aikido: http://sibiu.eventya.eu/places/scoala-de-aikido
Succes!

3 răspunsuri:
| einsteinchen a răspuns:

Ce tehnici de lupta te intereseaza si la ce vrei sa le folosesti?

| neutrino a răspuns:

Si in Sibiu exista multe cluburi unde se invata diverse tehnici de aparare si nu numai.

| ubox7007 explică (pentru einsteinchen):

De autoaparare, in general. De multe ori ma simt nesigur pe mine cand cineva e mai "agresiv" sau merg seara catre casa, nu stau in cel mai bun cartier, oricum m-ar face sa ma simt mult mai sigur pe mine daca as stii sa ma apar, asa cat de cat, acuma ca mi-as dori/placea sa sparg si tigle cu pumnu aia e ceva la care nu pre tin, dar tot mi-ar placea big grin