| denisa619 a întrebat:

Buna, vreau sa ma apuc de karate, am 18 ani si sunt fată, credeti ca e prea tarziu? nu vreau sa fac de performanta doar ca imi place. eu si muncesc, as putea sa ma duc cand am timp sau trebuie sa ma duc zi de zi?

4 răspunsuri:
| Cipi1212 a răspuns:

Dacă vrei sport de performanta trebuie să te duci zilnic.

| TimberWolf a răspuns (pentru Cipi1212):

N-auzi ca nu vrea, tu unde citesti?

| TimberWolf a răspuns:

Poti sa te inscrii la un curs de incepatori, o sa te bage cu copii probabil.

| Lubeni??38900 a răspuns:

Buna, nu e târziu deloc, alții au făcut performanțe și la 28 de ani și au ajuns mari, la antrenamente sunt oameni și de 40, 50 de ani, nu contează vârsta, nu trebuie neapărat să te duci zilnic, te poți duce de exemplu luni, miercuri și vineri