| PoulyPaul22 a întrebat:

Am o intrebare Am 16 ani si as vrea sa stiu ce fel de mancare trebuie sa mananc cand fac fitness (fitness fac acasa pentru ca am tot ce imi trebuie) pentru ca am auzit ca 80%trebuie sa te alimentezi corect si 20%exercitile. Daca mi-ati putea zice as fi foarte recunoscator si dau si FUNDA.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| Fulbaster a răspuns:

Eu stiu ca trebuie sa mananci cele trei mese principale plus fructe si legume la la micul dejun.

| FIFA14 a răspuns:

Depinde de greutate, inaltime, varsta etc.
Am un tabel:
Daca ai 215kg, 124cm, si 16 ani iti recomanda o frunza de salata degresata la 12 ore.

| PoulyPaul22 explică (pentru FIFA14):

Am uitat sa mentionez am 1.80 m si 60 65 kg aproximativ.