| FirsT1001 a întrebat:

Buna ziua TPU! Am varsta de 15 ani si am doar 1.68 m inaltime. E normal? Ce as putea face sa ma mai inalt? As vrea niste sfaturi va rog. Mie unul mi se pare o inaltime cam mica pentru varsta mea in comparatie cu ceilalti prieteni de 14-15 care sunt mai inalti.

2 răspunsuri:
| bleakk a răspuns:

E in functie de genetic, dupa parerea mea, nu exista asa zise "exercitii de inaltare" doar geneticul, teoretic conteaza.

| Andreyukkkul a răspuns:

Dupa parerea mea ai trebuii sa faci deferite exircitii de inaltare (sarituri etc.) sau sa iei diferite vitamine.Ai grija ce vitani iei ca unele sunt foarte nocive. Funda?