| tavy06 a întrebat:

Care este cea mai buna dieta si antrenament(nu la sala) pentru a avea six pack?
Fundaa

3 răspunsuri:
| Mysw a răspuns:

Salut! Iti pot recomanda un video care te poate ajuta daca faci ce face nenea de acolo. Antrenamentul consta in 4 tipuri de exercitii care iti lucreaza masa abdominalhttps://www.youtube.com/watch?v=dfwnCDvd1WAa. Durata antrenamentului este de 8 minute si are efecte imediate. Spor la treaba!

| tavy06 explică (pentru Mysw):

Se face zilnic nu?

| Mysw a răspuns (pentru tavy06):

Scuze de intarziere.Depinde de corpul tau. Daca ai stratul adipos crescut, e indicat sa faci zilnic pentru a arde grasimea, dar daca esti in limitele normale incearca sa faci o data la 3 zile.Deoarece daca faci in fiecare zi se obisnuiesc muschii abdominali cu efortul si nu mai cresc. Spor!