| mrman a întrebat:

Care este cel mai bun

Cristiano dos Santos Aveiro (Cristiano Ronaldo) sau Lionel Messi

Răspuns Câştigător
| ÐÿÅ a răspuns:

Pff... Cel mai bun e Cristiano Ronaldo

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Mie imi place mai mult cum joaca fotball messi, tie?

| Catalyn13Barcelona a răspuns:

Eu zic ca Lionel Messi pentru ca joaca mai bine, adica : da pase bune, suturile pe poarta le da destul de tare si bune, are driblinguri excelente. In schimb si Cristiano Ronaldo este bun ca si Messi dar dupa parerea mea as zice Messi si inca odata pentru ca: el de exemplu nu prea se da in spectacol de exemplu cu masinile, freza si joaca fotbal pentru ca ii place nu pentru bani. Multi fotbalisti din cate stiu joaca numai pentru bani. Dar eu cred ca pe oricine ai intreba, ti-ar spune ca Messi este mai bun, insa nu stiu. Oricine are alta parere. Asta in schimb e parerea mea, ca Lionel Messi e mai bun decat Cristiano Ronaldowinking

| Fotbalistu123456789 a răspuns:

Doamne pentru ultima data CRISTIANO RONALDO CEL MAI BUN deci nu se pune problema : 1. alearga repede 2.are corp fizic 3. dribling 4. sut DECi are tot prostu ala de messi sta la milogeala psmas pe capu lui ala de melk nati vazut ce par are zici ca e peruca in plmaea si ce nas straight face sa term smecherialaughingrolling on the floor deci c.ronaldo THE BEST

| mrman explică:

Buna Adlina mie imi place mai mult de Cristiano Ronaldo adica si Messi e bun dar Ronaldo
eu consider ca un jucator care se poate descurca fara ca echipa sa joace pentru el adica pe cont propriu este mai bun

| mrman explică (pentru Fotbalistu123456789):

Ai perfecta dreptate