| 1Chris1 a întrebat:

Care fotbalisti sunt mai buni, mai tehnici, mai eficienti, mai buni pasatori, etc...stangacii sau dreptacii?

Răspuns Câştigător
| Bogdan123Bogdan a răspuns:

A scuze, nu conteaza asta, daca dai mai bine cu dreptul mergi pe dreapta, daca dai mai bine cu stanga mergi pe stanga, eu sunt ff pe dreapta, baftaaa, funda daca vrei

3 răspunsuri:
| Bogdan123Bogdan a răspuns:

Messi, Kaka, Ronaldinio, Bogdan Stancu

| 1Chris1 explică (pentru Bogdan123Bogdan):

N-ai inteles. Nu am intrebat care sunt cei mai buni jucatori, ci care jucatori sunt mai buni, stangacii sau dreptacii, adica cei care lovesc mingea cu stangul sau cu dreptul.

| JustClaudiu a răspuns:

Nu are de aface asta..Nu se diferentiaza aproape mai deloc. Lovesc la fel de bine mingea doar cu celalalt picior.

Ex:Messi, Maradona, Hagi loveau mingea cu stangul iar Cr.Ronaldo,Beckham,Ronaldo sunt dreptaci.