| bogdancatalin357 a întrebat:

Cat de des iesiti la fotbal? ce pozitie va place in teren? pe ce suprafata va place sa jucati cel mai mult? va place sa castigati mereu? sunteti un jucator de echipa?

Răspuns Câştigător
| Yaasminnaa a răspuns:

O data pe luna.
Portar.
Pe teren.
Daa.
Yep.
laughing)

| miTzuliK93 a răspuns (pentru Yaasminnaa):

Nu stiu cum se face ca majoritatea fetelor care merg la fotbal sunt puse in poarta. Bine, as sti eu o explicatie, dar mai bine tac. laughing

| miTzuliK93 a răspuns (pentru Yaasminnaa):

Obisnuiam sa ies o data la 2, 3 zile acum cativa ani. Acum e mai greu sa-mi respect acel program.

Nu imi place nici prea defensiv, nici prea ofensiv, desi stau oriunde e nevoie. Dar prefer mijlocas. Mijlocas in spatele atacantului, mai explicit.

Am jucat pe zgura, ciment, sintetic, iarba, si pot spune ca pe ciment ma descurc cel mai bine. Acolo-mi si place cel mai mult.

Nu neaparat. Daca pierd intr-o maniera frumoasa, echipa in care sunt prestand un joc frumos, cu pase, alea, alea, sunt multumit. Daca e cu miza atunci da, vreau sa castig.

Eu asa ma consider, desi uneori mai iau mingea si ma duc singur, cand observ ca coechipierii mei ori sunt incapabili, ori prea obositi. Dar imi place jocul combinativ, mai ales cand am si cu cine.

| Yaasminnaa a răspuns (pentru miTzuliK93):

Sincer, nu stiam asta laughing))).
Totusi, chiar sunt buna in poarta happy laughing)

| Yaasminnaa a răspuns (pentru miTzuliK93):

Coechipierii nu sunt la inaltimea ta? thinking
rolling on the floor

| miTzuliK93 a răspuns (pentru Yaasminnaa):

Ma scuzi. Al doilea reply, cel ceva mai lung, nu trebuia sa fie un reply. Am scris in casuta de mesaj public, si vad ca s-a pus ca reply. thinking

Zici ca te pricepi in poarta? laughing Ramane de vazut. laughing

| miTzuliK93 a răspuns (pentru Yaasminnaa):

Stai putin, aici lucrurile stau fix pe invers. laughing) Eu nu sunt cat ei. Sunt mic de statura de fel, dar asta constituie un avantaj, zic eu, cand vine vorba de fotbal. big grin

| Yaasminnaa a răspuns (pentru miTzuliK93):

Da da da, ai grija unde dai coment rolling on the floor.
Nu stiu cum sa-ti zic dar sunt singura din scoala care sta in poarta rolling on the floor))))))).

| Hakuouki a răspuns (pentru Yaasminnaa):

Vreau si eu sa dau, jucam? laughing

| Yaasminnaa a răspuns (pentru Hakuouki):

Daa rolling on the floor))))
Stai sa-mi pun manusile de forbal rolling on the floor))).
Numai nu-mi da in cap =]]

| Hakuouki a răspuns (pentru Yaasminnaa):

Nu, voi incerca totusi sa nu ating nici barile, eventual, direct pe centru.

| Yaasminnaa a răspuns (pentru Hakuouki):

laughing)))))))).
Nu este bine in centru.
Iti voi apara mingea.
Pe colt laughing

| Hakuouki a răspuns (pentru Yaasminnaa):

Ai citit mesajul meu? Raman cu centru.

| Yaasminnaa a răspuns (pentru Hakuouki):

Se putea sa nu-l citesc? waiting

35 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Foarte rar, o data de doua ori la 10 ani.
Imi place sa stau la terasa si sa beau bere.
Imi place la iarba verde
Da
Da, fac totu in echipa cu altii

| Hakuouki a răspuns:

Zilnic, nu-mi place in poarta, in rest e ok, imi place sa joc pe iarba, ce gazon? la colt de strada pe tarana, nu imi pasa de cine castiga, daca ma distrez cu prietenii mei e tot ce conteaza.

| TheWalker11 a răspuns:

O data la 2 zile.
Mijlocas
Pe iarba
Da,normal laughing
Sunt, normal ca sunt, cum sa nu fiu, sunt, sunt laughing (depinde de coechipieri big grin )

| javiga a răspuns:

Ies in fiecare zi,joc fundas,dar mai urc in atac si atunci mereu dau gol,pe ciment, sintetic(acum joc cel mai des pe sintetic), imi place mereu sa castig, dar corect, nu sunt un jucator de echipa.

| bogdancatalin357 explică (pentru javiga):

Fundas central joc si eu, sunt foarte bun la pase si astea dar imi lipseste viteza cu desavarsire laughing insa sunt un jucator de echipa, dau 150% pentru echipa. sunt liderul echipei big grin

| LimonadaBaa a răspuns:

Ies de vreo 3-4 ori pe saptamana.
Am jucat pe sintetic, ciment si iarba dar pe sintetic imi place cel mai mult.
Posturile mele preferate in teren sunt fundas central sau mijlocas central.
Da imi place sa castig.
Odata ce joc fundas central sau mijlocas central e normal ca sunt un jucator de echipa.

| Raulbootcamp a răspuns:

Ies la fotbal rar imi place sa fiu atacant imi place sa joc pe iarba nu castig mereu nu joc la o echipa

| fulgerul090608 a răspuns:

Foarte des îmi place fotbalul teren drept sunt jucător e echipa

| bogdancatalin357 explică:

E destul de riscant ca fata sa stai in poarta laughing inca mai sunt oameni care iubesc sportul pesemne. ati jucat vreodata intr-o competitie sportiva?

| Yaasminnaa a răspuns (pentru bogdancatalin357):

Dawinking.
Tu?

| bogdancatalin357 explică (pentru Yaasminnaa):

Am jucat asa amator cu alte echipe, insa niciodata intr-o competitie mai serioasa. nu am avut ocazia sad

| Yaasminnaa a răspuns (pentru bogdancatalin357):

sad
Niciodata sa nu spui niciodatawinking

| LimonadaBaa a răspuns (pentru bogdancatalin357):

Eu am jucat si inca joc la juniori B momentan.

| bogdancatalin357 explică (pentru LimonadaBaa):

Crezi ca o sa faci din asta o meserie?

| LimonadaBaa a răspuns (pentru bogdancatalin357):

Sper.

| bogdancatalin357 explică:

Cat credeti ca alergati atunci cand iesiti? ati fi curiosi sa fie cineva care sa va faca o statistica? big grin credeti ca v-ati fi descurcat sa jucati profesionist?

| Yaasminnaa a răspuns (pentru bogdancatalin357):

Acum 3 ore am alergat ( aproximativ 30 de minute )
Profesionist? laughing)

| bogdancatalin357 explică (pentru Yaasminnaa):

Sa joci fotbal profesionist. daca ai fi jucat de la o varsta frageda crezi ca ai fi reusit sa te tii de treaba sa ajungi undeva cu meseria asta?

| Yaasminnaa a răspuns (pentru bogdancatalin357):

Meserie?
Nu este ceva serios ( in cazul meu )

| bogdancatalin357 explică (pentru Yaasminnaa):

Tu iesi sa iti mentii corpul tonifiat?tongue

| javiga a răspuns (pentru bogdancatalin357):

Nici vorbalaughingJoc de placere si distractie.La corp arat bine, spun eu.

| Yp789 a răspuns:

O data pe zi;
Fundas stinga;
IArba, ciment;
CUi nu-i place sa cistige?!
DA