| hârtiuță_9756 a întrebat:

Ce exercitii fizice sunt cele mai indicate pentru arderea grasimilor din zona coapselor si a feselor? Multumesc anticipat.

6 răspunsuri:
| cosmin21 a răspuns:

Daca te duci la sala baga bicicleta si banda, daca nu te duci si vrei sa faci acasa incearca genoflexiuni si fandari.

| katy a răspuns:

Exercitii de aerobica.stai pe genunchi cu palmele sprijinite pe sol si ridici picioarele lateral, apoi spre inapoi cat mai sus si faci 8 exercitii de genul asta a cate 2 serii, mai multe gasesti pe youtube, mai alege de acolo

| JesterRO a răspuns:

Aerobic, dansuri, alergat, inot.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Du-te la jogging, vei da jos vazand cu ochii, abia astept sa se faca mai cald afara.

| terts a răspuns:

Alergat, sau nu neaparat alergat poti de exemplu si in casa cand esti mai singura sa mimezi fuga, daca ma intelegi, eu asa fac, noroc ca am faiantza in holu catre baie si nu se aude cum tzopai

| Ð0ℓySh a răspuns:

...poti incerca coarda,''folosesti'' picioarele alternativ happy