| DanVEVO a întrebat:

Ce exercitii la casa stiti pentru muschiul biceps si triceps?

7 răspunsuri:
| WhitePannnda a răspuns:

Cauta-le pe youtube sau pe google scriind best(workout) for biceps; triceps. Baftawinking

Răspuns utilizator avertizat
| Wehes a răspuns:

Ridicari cu gantera. nu sunt foarte multe posibilitati acasa, du-te la sala smug

| Cosmin86 a răspuns:

Pe langa ce ti s-a spus, baga si 2 exercitii de baza ( cu astea incepi ).

La biceps : tractiuni normale sau priza ingusta
triceps : flotari la banca, cu greutati pe picioare evident.

Mereu cand treci de 10 repetari maresti greutatea, NU numarul de repetari.

Si 2 zile pauza dupa un antr al bratelor.

| VladM15 a răspuns:

Toti sunteti inebuniti dupa muschi dar sa nu credeti ca se fac peste noapte au m-am apucat de vreun an si 9 luni in fiecare zi injur de 40 flotari(mai multe feluri diamant, cu priza larca, etc) http://www.youtube.com/watch?v=fSZ6oEquwTI iar pentru abdomen mam apucar de acum un an si au inceput sa se vada rezultatele dupa 5-6 luni in fiecare zi peste 40 abdomene.

| Cosmin86 a răspuns (pentru VladM15):

Serios? Tu faci in fiecare zi si ne dai sfaturi? laughing

Tu ai auzit de faptul ca muschii cresc in zilele de pauza? Evident ca NU.

antrenamente in fiecare zi = progrese lente si slabe