| KrYstyAn0 a întrebat:

Ce exercitii pot face pentru a slabi FUNDAA

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

Pentru a slabi trebuie sa faci exercitii cardio(alergare, inot) si sa ai o alimentatie sanatoasa.

7 răspunsuri:
| AnnaAnnne a răspuns:

Buna intrebare...

| gmxromania78 a răspuns:

Salut!
Poti face diverse exercitii:
- alergari
-innot
-gimnastica
-si o alimentatie sanatoasa.

| Dinamovistul101 a răspuns:

Eu de exp. fac 100 de abdomene in fiecare sera + o alergare de o ora la prima ora dimineata big grin

| xXxMeLexyxXx a răspuns:

Abdomenele si flotarile sunt cele mai bune dar uite si un site -->http://www.eva.ro/......33311.html

| JonnyStyle a răspuns:

Si sa renunti la Shaormaaaa laughing

| NiCADaM a răspuns:

Poti incepe prin a face multa gimnastica. Cam cum e la scoala la ora de sporthee hee, numai ca tu vei face "incalzirea" in fiecare zi.
FUNDA? big grin

| aNonymous1112 a răspuns:

Aleargaa!