| AxyTM a întrebat:

Ce fel de exercitii trebuie sa fac ca sa imi faca masa musculara? (adica sa am muschii mai mari, nu neaparat fibra). Nu doresc nici un fel de proteine sau medicamente ridicole, vreau sa fac prin exercitiu. Ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Eu sincer iti recomand 3 luni sa te documentezi, gen sa citesti zilnic sa urmaresti clipuri cu instructiuni, etc. Si apoi iti faci un program de antrenament si alimentatie si te apuci de treaba.

Altfel nu faci mare lucru, o sa vezi ca nici dupa 2 ani nu o sa ai rezultate acceptabile

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Cosmin86 a răspuns:

Continuare : uite cele mai tari exercitii pentru masa musculara.
http://www.optimumnutrition.ro/events/pr11.php

Sa NU scoti indreptarile cu haltera si genoflexiuni cu haltera sau impinsul la presa militara, cum fac toti incepatorii. Lucreaza TOT, ca sa ai un corp simetric

Răspuns utilizator avertizat