| Iocrsabkun a întrebat:

Ce genetic are asta de s-a umplut de mușchi in halul asta in doar doi ani? E posibil așa ceva fara steroizi? https://www.google.com/......ii-3231805

1 răspuns:
| SkandallKamataru a răspuns:

Daca avea un genetic monstru trebuia sa vezi asta inca de dinainte de transformare, se vede pe tine ca ai potential, esti mult mai dezvoltat, ai o forma, ai deja muschi din dotare bine dezvoltati, si arati aproape ca si cum ai face sala chiar daca nu faci.
Tinand cont de faptul ca ea arata ca o scandura inainte si ca acum are bratele zici ca e barbat, e imposibil sa fie transformare naturala, mai ales ca din cate zeci de mii de femei fac sala, nu arata nici una naturala asa, in schimb doar cele pe doape care concureaza arata asa.
Deci nu e naturala fata asta din pacate.