| LisaJulie a întrebat:

Ce parere aveți de victoria Spaniei împotriva Franței? Credeți ca Spania va ajunge vreodată la performanța Argentinei?

13 răspunsuri:
| UnchiulRamiz a răspuns:

Am știut ca ii inving pe francezi. Te referi la cele 3 cupe mondiale ale lor?

| LisaJulie explică (pentru UnchiulRamiz):

Și eu am știut? Da la cupele Argentinei

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce nu ar ajunge? Au o cupa mondială câștigată deja

| UnchiulRamiz a răspuns (pentru LisaJulie):

Da, e posibil. Yamal o sa fie superstar dacă o sa fie ferit de accidentari. Mai e Nico Williams, Pedri, etc. Nu duc lipsa de talente. La cum am văzut ca joaca nu m-am mirat deloc de victoria de aseară. Sa nu uit de Olmo

| ReddY25 a răspuns:

1.Părere foarte bună
2. Orice e posibil în fotbal

| LisaJulie explică (pentru suntserios):

Oare cum a ajuns Argentina cea mai buna din lume la football?

| LisaJulie explică (pentru UnchiulRamiz):

Meritau sa castiga, nu conteaza ce spun ponturile, echipa Frantei nu mai este aceeasi de mult! Spania a fost si va ramane in fruntea footbalului

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru LisaJulie):

Pai nu e.
Brazilia e. Și a fost mereu.
De aia are și 5 cupe mondiale câștigate

| Cipi1212 a răspuns:

In regulă, dar cel mai mult mă bucură eliminarea Olandei. Ne-au făcut căpșunari. Anglia i-a trimis la căpșuni.

| LisaJulie explică (pentru suntserios):

Ma refeream la Europa happy

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru LisaJulie):

Argentina e in Europa? Hmm de cand?

| LisaJulie explică (pentru suntserios):

Ma referam la topul european in frunte cu Belgia, Spania, Anglia și Portugalia

| LisaJulie explică (pentru suntserios):

Nu la clasamentul mondial