| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Ce pronostic spuneți la CFR-FCSB!? Eu spun 2 FCSB solist!

11 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sunt fan FCSB si mi-ar placea sa castige dar cred ca poate fi orice rezultat, astfel ca 1 X 2.

| relustefan a răspuns:

Egal!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a bătut fcsb de mulți ani CFR-ul la ea acasă, asa ca e greu de anticipat, cred ca egal sau bate CFR

| UnchiulRamiz a răspuns:

Eu zic egal, cam asa au fost majoritatea meciurilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru UnchiulRamiz):

Men,da mi și mie niște meciuri pe azi happy

| UnchiulRamiz a răspuns (pentru Ioandelasal):

Cum mai poti fi fan cand ciobanel Jijel face schimbarile si echipa? Eu cand am auzit cum poate abera, am renuntat sa mai urmaresc meciurile si pagina de Facebook. Cred ca cea mai buna perioada a echipei a fost in 2011-2013 de nu gresesc. Au fost 2 titluri consecutive, eliminarea lui Ajax, victoria cu Chelsea in Europa League. Asta fiindca el era la parnaie. Nu o sa mai pupe titlul daca nu pune un antrenor adevarat si sa il lase sa isi faca treaba. El numai bani si Champions League viseaza laughing Mai meeu s-a zgarcit la bani, a luat gloaba de Tiberiu Balan tin minte, in loc sa il ia pe Wesley Lopez. Pe Sanmartean l-a adus tarziu de tot, plus ca pe Eric de Oliveira trebuia sa il ia ca a fost senzatie. Asa a adus panaramele de Cristi Tanase si Florinel Coman. Si or mai fi destui, cel mai mult m-am amuzat cu Mihai Costea ca se aseamana cu Henry laughing) Vai si amar, putea face mult mai multe fara doar si poate. Cand a avut lot a experimentat cu Lacatus, de era un antrenor strain respectabil facea ceva si in Champions League la vremea aia.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns (pentru UnchiulRamiz):

Sunt fan al echipei si nu a lui Becali. De altfel cred ca FCSB este continuatoarea Stelei si sunt fan Steaua de cca 70 de ani, de cand am aflat ca fotbalul se joaca intre 2 echipe, fiind nascut in 1947, anul infiintarii echipei.

| UnchiulRamiz a răspuns (pentru Ioandelasal):

Normal ca e tot Steaua, doar fiindca nu a mai cotizat cu bani la armata s-a ajuns in situatia de fata. Aingura sansa cand putea lua titlul a fost cand l-a avut pe Man. Daca nu il vindea eu zic ca castiga titlul. Dar nici nu mai prindea el asa pot probabil, dar de "Mbappe" Coman nu mai scapa de nu il da la Hagi sa il repuna pe picioare laughing Nu o sa ia pe el nici 1 sau 1, 5 milioane si el o dat 3

| HUAWEHUAWE a răspuns:

Mergi pe defensiva clujului de acasa sub orice situatie de pronostic.
forma de acasa sa fie invinsa intr-un meci de atata valoare cu 2 sau 3 goluri primite e mult.

ex:
steaua goluri sub 1, 5
cfr 1x
ambele marcheaza si peste 2, 5 Goluri NU
pauza sau final 1

| marianandreas8 a răspuns:

Haiii dinamooooo

| Lukasssz a răspuns:

1-1