| FionaFlower12 a întrebat:

Ce sa fac? M-am plictisit ENORM.Idei? Ca eu nu am nici o idee. Funda! Scuze categoria.

Răspuns Câştigător
| gdssgasgwgsssg a răspuns:

Iti recomand sa te joci pe site-ul curteascolii.ro,acolo nu te plictisest

12 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
si bun venit in clubhee hee am gasit ceva jocuri pe facebook si le incerc..nu esti curioas/a?
O seara frumoasa sa aihappy

| Dinamovistul101 a răspuns:

Eu cand sunt plictisit ascult muzica happy..iti recomand e foarte linistitor..Numai bine! PS: Iti da si o stare sufleteasca foarte bunahappy

| Dariusuu a răspuns:

Vizioneaza un film.

| Lynna a răspuns:

Poti sa te uiti la un film. Eu asta fac aunci cand ma plictisesc.

| Cosmin125100 a răspuns:

Pai du-te si tu in oras cu prietenii. Daca nu asculta muzica, gaseste jocuri pe pc.

| numelemeurazvan a răspuns:

Poti sa-ti ragai sfarsitu intr-un colt.laughing)

| gingergirl1 a răspuns:

Buna!
Du-te si invata,joaca-te un joc online, uita-te la un film, asculta muzica, danseaza, cantalaughing etc

| ghtm a răspuns:

Poti sa asculti muzica, sa citesti ceva, sa discuti cu prietenii on-line, sa privesti un film, sau sa te joci la calculator!
O seara frumoasa!

| DorothyAnn a răspuns:

Citeste o carte! Baltagul sau ceva romanesc, sau ceva de calitate si strain, oricum stimulaeza creierul nu lenea!

| FionaFlower12 explică (pentru cumvacumvacumvacumva):

Foarte amuzant.Ha,ha,ha!:-D

| cumvacumvacumvacumva a răspuns (pentru FionaFlower12):

Ok sati trimit altceva dar de aceasta data ceva interesant, nu ca aceea