| Noname193 a întrebat:

Ce stiti, va revenii Iker in poarta... in noul sezon de footbal?- Real Madrid -

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Revine ca doar a plecat Mourinho. A stat pe banca din cauza ca a avut un conflict personal cu portughezul, cel putin asa am citit. Si cum Jose e un caracter puternic l-a pus la respect. E peste Lopez si nu vad de ce urmatorul antrenor al Realului l-ar tine pe bancawinking

| MrStealYourGirl a răspuns:

Daca antrenorul viitor are minte, îl baga pe Casilias, si ii caută înlocuitor. Altfel o păteste ca Valdes si pleacă cine știe pe unde.

| OnuOnulică a răspuns:

Normal ca doar e cel mai bun portar din lume la ora actoala.

| Ibrahimovic a răspuns:

Asa ar fi normal. Iker merita cu desavarsire sa fie titular la Real!

| Noname193 explică (pentru Ibrahimovic):

Clar! si eu ma gandeam la fel happy el mejor

| Noname193 explică (pentru anonim_4396):

Mda happy si eu am citit undeva la felwinking. Merita sa fie titular...winking

| Mădă2213 a răspuns (pentru Noname193):

Iker merita sa fie titular oriunde mai ales in fata Diego Lopez

| Noname193 explică (pentru Mădă2213):

Adevarat