| RAY a întrebat:

Ceva exerciti pentru ca sa fac acasa pentru abdomen stiti? tot fac flotari dar nu vad rezultate la abdomen

11 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Abdomen cu flotarirolling on the floor))tu fa flotari si o sa ai numai patratzelerolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.eva.ro/......31066.html

| tigrutacrinuta a răspuns:

Trebuie sa tii si un regim alimentar.
fa abdomene nu flotari laughing

| Rocked_Edy_1990 a răspuns:

Trebuie sa faci Abdomene am incercat si eu o tehnica si a mers foarte bine in 3 saptamani ai patratele : Trebuie sa faci in prima zi 30 de abdomene, a2a zi 2 x 30 abdomene odata la o ora, a3a zi 3 x 30 abdomene tot odata la o ora si tot asa pana faci patratele laughing am incercat si eu si iti garantez ca merge.

P.S. : posti sa dai funda dupa ce incerci, sa vezi daca merge.

| catalin13 a răspuns:

Dacă dorești exerciții pentru abdomen, încearcă să faci abdomene. Flotările nu sunt pentru abdomen, sunt pentru piept și pentru triceps.

Uite un filmuleț cu exercițiile pe care ar trebui să le faci pentru abdomen.

http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474

| RAY explică (pentru catalin13):

Ai incercat personal da rezultate?

| catalin13 a răspuns (pentru RAY):

Orice exericțiu care solicită mușchii dă rezultate. Deasemenea, ai grijă și la ceea ce mănânci, este un lucru foarte important pentru a avea abdomen.

| Catalin_Handrea_1996 a răspuns:

Salut,fa abdomene si spate laughing

| Madalina_Stefania_1995 a răspuns:

Multe multe abdomene, si mult alergat!