| CyberDune28 a întrebat:

Chiar merge la autoaparare sa-i bagi lumina de la o lanterna in ochi sa nu mai vada?

3 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

De fapt, poti sa-i bagi orice in ochi. Functioneaza 100%hee hee Lasand gluma la o parte, o lanterna cu lumina puternica indreptata catre ochii cuiva pe intuneric/semintuneric il dezorienteza si nici nu mai poate vedea ce se intampla in spatele ei, ceea ce iti da ocazia sa ripostezi cu sanse mai mari de reusita. Una care are functia stroboscop e si mai eficienta.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

N-am incercat.
Raman la spray-ul paralizant, cu ala sigur nu ma mai vede laughing
De obicei se trezesc cand ajunge politia.

| Batmanel a răspuns:

Cu o lanterna foarte puternica si nu focalizata intr-un punct... dupa ce soarele apune, da, merge. Dar pe lumina afara nu.