| GreenLine a întrebat:

Cine a castigat cupa 2012 dinamo-cfr?

6 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

CFR la penalty-uri.

| bogdannutz a răspuns:

Dinamo la penalty 6-4

| AnnaDllk a răspuns:

Super cupa a castigato Dinamo la penalty cu 6-4. Eu am fost acolo. Apropo si gheata pentru omul meciului a fost castigata de Tucudean!

| TheTigerX a răspuns (pentru AnnaDllk):

Da, desi el a ratat singurul penalty pentru Dinamo
Au jucat bine cainii aseara:X

| BoTa_Cristi_1990 a răspuns:

Castigatori Supercupa-Dinamo:4-2 dupa penalty`.La Cfr au ratat Hora si Sougou si la Dinamo Tucudean.

| SongokuJR a răspuns:

Astia te-au bagat in ceata de totlaughing Iti zic eu detaliat:
In cele 90 de minute ablele echipe au avut scor egal acela fiind 2-2; Fiind egal meciul nu avea cum sa se termine asa ca au intrat in cele 120de minute; in cele 120 de minute nu s-a mai inscris nici un gol, astfel echipele intand la penalty-uri...CFR a avut mai multe ratari ca Dinamo si astfel ''Cainii'' au castigat supercupa la penalty-uri cu 4-2winking Fundita?puppy dog eyes