| nutu02bv a întrebat:

Cine credeti ca e mai bun din fotbal ziceti voi, eu sincer cred ca e Messi

9 răspunsuri:
| Bestxl a răspuns:

Si eu.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Si altii cred la fel, de altfel de aceea a primit "Balonul de Aur" patru ani la rand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messi.

| DinamoPCH a răspuns:

Cr7.tin cu Real Madrid FC

| florykbals a răspuns:

Messi

| alexs99 a răspuns:

Messi e cel mai bun, desi tin cu Real.

| ge0123 a răspuns:

Messi nu e cel mai bun fotbalist deoarece el nu da golurile singur.Mereu exista cate o pasa de la iniesta xavi sau mai stiu eu cine deci nu merita sa fie cel mai bun fotbalist.Creierul barcelonei este iniesta sau xavi.

| Veleno1 a răspuns:

Nu trebuie sa spunem ce crede, e clar ca Messi este, cifrele spun totul.

| nutu02bv explică (pentru ge0123):

Ai dreptate dar messi se demarca super