| Depresie a întrebat:

Cu ce sport ma pot acupa ca sa-mi readuc la normal forma picioarelor in o luna maximum.Am 55 kg si 1.63m

7 răspunsuri:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Ca sport, este bun fotbalul, iti faci si muschi la gambe :d

| WhiteLover a răspuns:

La normal? dar ce au patit picioarele tale? fa sport care ti le solicita, alearga, ridica greutati cu picioarele, sunt aparate la sala speciale.

| Depresie explică (pentru WhiteLover):

Am slabit cu 17 kg si siau pierdut forma aveam 72 de kg

| PentruFete a răspuns:

Alearga si daca ai mergi mult cu biciclata o sa te ajuta big grin

| bumblebee010 a răspuns:

Fotbalul dar e bun si baschetul

| AlexCR7 a răspuns:

Football,handball si sporturi in care trebuie sa alergi.

| WhitePannnda a răspuns:

Uite. Am citit diferite articole si te sfatui sa procedezi astfel: O saptamana Sa iesi dis-de-dimineata si sa mergi, atentie sa MERGI rapid 3-4 km. Sa respecti regulile mersului Spinare Dreapta, Talpile paralel etc. Apoi in urmatoarele saptamiini cu alergatul dar marind viteza si distanta treptat. Cand nu vei avea ocazia sa faci asta sa intri pe youtube si sa te uiti la legs workout.