| LoOvE a întrebat:

Cum ma pot dezovlta la coapse?Sunt fata si vreau sa am forme frumoase la posterior,picioare etc love struck:d

6 răspunsuri:
| Lupan7 a răspuns:

Trebuie sa faci cit mai mult sex e de preferat de 6-7 ori pe saptamana.

| anonimussssssss a răspuns:

Alergat sau mergi cu rolele pe fiecare zi si o sa ai un posterior de invidiat

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce inaltime ai si cate kg?

| LoOvE explică (pentru anonim_4396):

1.66 si 43 kg.Am 15 ani big grin si sunt slaba si inalta. Vreau fooorme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la o sala de fitness din oras si vorbeste cu antrenorul de acolo sau apuca-te de un sport (de preferat atletism)