| Andrei2343434343434343 a întrebat:

Cum pot sa ma inalt fara sa fac vreun sport?

Răspuns Câştigător
| AndreeaIonela29 a răspuns:

Sincer, sincer nu poți, dar basketul ar fi perfect, eu acum 5 luni aveam 1.63, acum am 1.75, și sunt bucuroasă, sunt luni bune, dar rezultate excelent așa într-un an, de abia făceam 1.68,batting eyelashes
Deci stai liniștit ai timp și pentru înălțat un copil trebuie să treacă prin copilărie și s-o termini apoi! Chesttii. Deci fi atent, nu contează chestiile exterioare, interiorul este sufletul curat, nu pune suflet la orice prost, pls!
Noapte bună, somn ușor! :X

4 răspunsuri:
| Andrei2343434343434343 explică (pentru AndreeaIonela29):

Da, dar la mine in oras sunt numai fitosi la basket si... nu prea imi place sa fiu cu aia. Am incercat si handbal dar bleachh laughing nu imi place. Inot nu imi place, altceva mai stii? laughing

| SongokuJR a răspuns:

Mane stiu ca o sa ti se para absurd dar incearca cand stai in casa sa iti alegi un punct inalt unde nu ajungi si incearca sa sari sa ajungi la el. M-am inaltat 3 cm in 2 saptamani de sarit ca tembelu prin casalaughing))

| Laurentiuuu a răspuns:

Cresti,dar normal.
Daca faci vreun sport, depasesti normalul, si esti pe plus =)

| Andrei2343434343434343 explică (pentru SongokuJR):

rolling on the floor) deci sa sar ca dementu prin casa thinking nu e problema ca dedesubt nu sta nimeni, da sa nu ma certe mama rolling on the floor