| domnitaRalu a întrebat:

Dacă faceți vreun sport, așa, de performanta vreau sa zic, cat va costa pe lună?

4 răspunsuri:
| BuLaNNNeL a răspuns:

Depinde, fiecare sport are costurile lui. De la alimentație, la echipamente; turnee (care le plătești din buzunarul tau ca trăim în România) etc.

| ziftode a răspuns:

Nu costa nimic daca faci Counter Strike 1.6 de performanta
WHAT?!? cineva nu poate sa fie "Cyber Athletic"? tongue

in rest, un sport de **PERFORMANTA** e un lucru foarte greu de facut, ar trebui sa incepi de mica, trebuie sa ajungi sa iti doresti cu adevarat, sa muncesti enorm, sa renunti la MULTE, etc... nu poti sa arunci asa un cuvant pe un ton cazual, si mai ales sa nu dai mai multe detalii

| AnastasiaK a răspuns (pentru BuLaNNNeL):

Nu cred ca la cluburi gen steaua platesti din buzunarul tau ceva.

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru AnastasiaK):

Probabil.