| Harlow a întrebat:

Daca joci handball te inalti? Si,daca da, care e explicatia daca exista si aia big grin. FUNDA

6 răspunsuri:
| Azian a răspuns:

Nu te inalti! Inotand regulat te inalti!

| Danny_Danny_Ungureanu_1970 a răspuns:

Da...te inalti cand faci saritura...

| IngerasulMicutz a răspuns:

Da te inalti da sa iti explic o_O nu stiu

| Cosmin86 a răspuns (pentru Danny_Danny_Ungureanu_1970):

Poate poti sa si argumentezi aberatia asta

| Wehes a răspuns:

Te inalta, eu am facut 8 ani de performanta, la care am ajuns la 1.80
Nu stiu sa-ti explic explicatia dar fac o serie de exercitii, antrenamente care te dezvolta atat fizic cat si psihic.

| Azian a răspuns:

Doamne ce oameni! Cum dq sa te inalti ma? ce iti cresc mainile cand arunci la poarta? Te inalti daca asa iti este gena de la parinti sau de la rude! Insa nimic din handball nu te inalta, nici daca stai agat de minge la 2 m in aer! Fa inot daca vrei sa te inalti, la handball iti dezvolti partea inferioara a corpului si membrele superioare! Voi daca jucati putin fotball si alergati putin aveti cunostinte bogate? Daca chiar era sa te inalti din handball aveati si explicatie, asa ca documentati-va!