| Ianuss a întrebat:

Daca stau degeaba si transpir, inseamna ca ard calorii si fac sport? ca oricum daca stai tot faci ceva

2 răspunsuri:
| Amy382010 a răspuns:

Nu, dacă stai degeaba și transpiri înseamnă că ție cald, dacă bei niste apă după ce transpiri adaugi înapoi kilogramele

| relian a răspuns:

Inseamna ca stai pe loc si pierzi apa din organism. Transpiratia nu este = sport, sau pierdut calorii, desi multi asa cred.
Mai is unia care se mai infasoara cu folie de plastic in jurul suncilor, crezind ca daca transpira vor pierde acele sunci prin transpiratie.