| AvM94 a întrebat:

Daca te duci la sala, cum te dezvolti mai bine muschii? Pe grupe sau tot corpul?

Răspuns Câştigător
| AntrenorFitness a răspuns:

Salut,
uite aici un antrenament cap-caoda http://www.megaproteine.ro/antrenamente-si-nutritie.html
Respecta-l si vei avea rezultate!

4 răspunsuri:
| AvM94 explică:

"te" nu are ce cauta acolo laughing)

| Răzvan_Petrencic_1993 a răspuns:

Pai pe grupe, O sa ai un program Ex : Luni : Spate cu lombari, Marti : Piept cu abdomen, si tot asa. Iti va expica Cineva din sala, trebuie sa se ocupe cineva cu asta. Poti baga si o proteina buna. Succes!

| dellu a răspuns:

Cel mai bine este sa te dezvolti armonios pe tot corpul. Nu numai ca este mai sanatos, dar nu stiu daca ti-ai dorii sa ai maini de culturist si burtica moale.

| Cosmin86 a răspuns (pentru dellu):

In ambele variante e lucrat tot corpul, mai citeste de 5 ori intrebarea, poate chiar o intelegi