| Metan a întrebat:

De ce nu mai tine nimeni cu Dinamo?

8 răspunsuri:
| Aladin96 a răspuns:

Cum ai ajuns la concluzia asta? Aproximativ 16 % dintre microbistii romani sunt suporteri dinamovisti....In conditiile in care sunt foarte multe echipe in Romania, 14 numai in prima liga....Sunt in scadere cei drept din cauza numarului mic de trofee castigate in ultimii ani, insa inca fac cea mai frumoasa atmosfera de pe stadioanele din Romania...

| zurghii a răspuns (pentru Aladin96):

Adevarat,

| Danger30 a răspuns:

Pentru ca Champions League, si pentru ca Steaua laughing

| RaulDenis100 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nu mai joaca nimic si e o echipa aproape moarta(gen rapid). Totusi, pacat, desi sunt stelist, mi se pare ca dinamovistii sunt microbisti mult mai civilizati decat stelistii.

| BeautifulSunflower a răspuns:

Pentru ca ne-a dezamgait de prea multe ori.

| AFR81 a răspuns:

Mai au o multime de fani fani, insa multi probabil ca sunt dezgustati de echipa lor, cum sunt eu dezgustat de Steaua. Nu stiu ce om cu capul pe umeri ar mai fi fan al fotbalului romanesc. Insolvente, blaturi, scandaluri, fotbalisti de duzina, salarii mici, antrenori schimbati pe banda rulanta, investitii 0, huliganism, simulari, trageri de timp, arbitrii incompetenti (doar unii, nu generalizam) si fotbal de o calitate foarte precara, cam asa s-ar putea caracteriza ceea ce se intampla in campionatul intern.

| deeeaqq a răspuns:

Cuuuuum nimeni?
Colega de bancă ţine cu Dinamo. -.-