| emyy31 a întrebat:

Deci.astazi este destul de aiurea vremea este inourat si ploua.si maine am de gand sa ma duc la pescuit credeti ca o sa traga pestele la vreme inourata si in timp ce ploua s-au dupa ploaie? dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| HelpMeNow a răspuns:

Cam greu, pentru ca se agita apa..se murdareste si stii si tu ca la orice zgomot pestele fuge, dar mai la 1000 de stropi de ploaie + tunete + fulgere...

2 răspunsuri:
| emyy31 explică (pentru HelpMeNow):

Dar daca se opreste ploaia si este doar rece afara si inourat am vreo sansa?

| HelpMeNow a răspuns (pentru emyy31):

Depinde cum este apa dupa ploaie, daca este plina de noroi ( maronie ), urata, cam mici sansele, dar poti sa mergi sa incerci daca este vreme frumoasa, macar asa for fun, poate ai noroc