| Fartie a întrebat:

Este greu sa inveti sa mergi cu snowboard'ul? cam cat timp mi'ar lua?

Răspuns Câştigător
| Toshima a răspuns:

Ti-am zis, o saptamana cel muuuuuuuuuult douawinking

7 răspunsuri:
| Toshima a răspuns:

O saptamana cel mult.PSbig grinaca ai mai mers cu skateboard-ul va fi floare la ureche

| Fartie explică (pentru Toshima):

Nu.n'am mers cu ska8'u da am mai avut o placa cand eram mai mic.si sper sa imi aduc aminte laughing

| donic1 a răspuns:

Voi vorbiti serios :O? inseamna ca nu v-ati pus niciodata pe un snow:-J.Eu unu practic de 2 ani intensiv si credemaaa ca nu il stapanesc prea bine.E ft greu.Cu schiurii am invata intr-un an binee de tot.Da cu snow e cam greu pentru ca intervine frica de a lua curbele brus alea alea.Cel mai greu este sa iei curba astfel incat sa te lasi pe fata.Cum te-ai lasat un pic ai cazut.Eu iubesc snow abia astept sa colind muntii anul acesta. Si incaa ceva nu are legatura cu sk8 absolut deloc.Este foarte apropiat de RIPSTICK. Daca stii sa mergi pe un ripstick bine iti garantez ca si snow il stapanesti Succes la invatat!

| Mioritacris a răspuns:

Eu am invatat repede.Mi s-a parut simplu.Dar nu stiu tu...

| Fishhh a răspuns:

Depinde de om, poti sa inveti in 2-3 zile sau in 2-3 ani

| Fartie explică (pentru Fishhh):

Voiam sa mai intreb... daca sunt dreptaci.trebuie sa tin piciorul drept in fata.pe placa?

| Fishhh a răspuns (pentru Fartie):

Placa nu are fata si spate, iti recomand sa te uiti la cateva clipuri pe youtube si o sa iti dai seama despre ce vorbesc.Ideea e daca te pui pe ea sa nu iti fie frica sa iti dai drumu' pe partie, e doar zapada.Si sa nu incerci trickuri care ti se pare imposibile deocamdata